identyfikator dla psa

Samar 2304

Pies

9 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Samar to większy średniak w wieku około 6 lat. Pierwszy raz przywieziono go na początku stycznia 2017 roku jako przybłędę, niestety po roku czasu znowu trafił do nas znaleziony na ulicy. Samar to pies towarzyski i bardzo wesoły. Nie da się go nie zauważyć. Cieszy się do każdego. Uroku daje mu jedno klapnięte uszko. Lubi ruch, więc dłuższe spacery umilą mu życie, a najbardziej towarzystwo swojego człowieka. Chętnie bawi się też piłkami. Raczej ma dobry kontakt z psami. Samar posiada komplet szczepień i jest wykastrowany. Pytając o niego w Schronisku należy podać numer ewidencyjny: 0224/18.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//