identyfikator dla psa

Daniels 2305

Pies

4 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Daniels jest psem prawie sięgającym do kolan. Ma dopiero około 1,5 roku. Został znaleziony na początku grudnia w okolicach Zawiszy. Daniels jest bardzo młody i bardzo ciekawski świata. Na spacery wychodzi z wielką radością. Na widok swoich ulubionych spacerowiczów aż wysoko podskakuje z radości w boksie. Trzeba będzie go jeszcze wychować i wszystkiego nauczyć, a więc poświęcić mu dużo czasu. Z pewnością odwdzięczy się sporym oddaniem. Lepiej dogaduje się z suczkami. Daniel jest już po szczepieniach i kastracji. Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 0870/17.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//