identyfikator dla psa

Czarek 2306

Pies

10 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czarek jest psem sięgających do kolan w wieku około 7 lat. W Schronisku jest już po raz drugi. Pierwszy raz trafił do nas z powodu choroby opiekuna, a po ponad roku od adopcji został znaleziony z okolicach Osiedla Bielawy. Niestety jego opiekun nie zgłosił się po niego. Czarek to bardzo wesoły i aktywny pies. Kondycją dorównuje młodziakom. Nie można z nim się nudzić. Zna podstawowe komendy. Bez problemu wykonuje siad i podaje łapę tak wysoko jak tylko potrafi. Jest bardzo pojętny i chętny do współpracy za smaczki. Szukamy mu jednak opiekuna konsekwentnego, który nie da sobie wejść psu na głowę. Czarek jest po szczepieniach i jest wykastrowany. Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 0151/18.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//