identyfikator dla psa

Miodek 2308

Pies

5 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miodek ma około 2 lata i jest średnim psem. Znaleziono go w połowie lutego w okolicach Jachcic. Miodek czasami bywa nieśmiały, ale szybko się otwiera wobec człowieka. U nas jest umiarkowanie aktywny. Chętnie bawi się zabawkami, nie może w jego domu zabraknąć piłeczek, które tak lubi. W stosunku do człowieka jest przyjazny i chętnie wychodzi na spacery. Bywa, że przestraszy się nagłego ruchu, więc dla jego komfortu szukamy mu domu bez całkiem małych dzieci. Wydaje się bardzo sympatyczny i pojętny. Miodek posiada komplet szczepień, a przed adopcją będzie jeszcze wykastrowany. Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 0127/18.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//