identyfikator dla psa

Marko 2309

Pies

8 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Marko to średni pies w wieku około 6 lat. Przebywa u nas od początku lutego. Jego opiekunka ciężko zachorowała i nie mogła dalej zajmować się psem. Marko na szczęście jest towarzyski i otwarty. Szybko zaaklimatyzował się wśród innych psiaków w Schronisku. To wesoły i przyjacielski pies, sam doprasza się pieszczot. Powinien szybko się przywiązać do opiekuna i odnaleźć się w nowym domu. Czeka tylko na swoją szansę. Marko posiada komplet szczepień, a przed adopcją będzie jeszcze wykastrowany Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 0117/18.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//