identyfikator dla psa

Sisi 2315

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-19 22:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Psinka w listopadzie 2017 roku została zabrana do hoteliku ktory niestety ale musi opuścić.
Takie maluchy nie dają sobie rady w schronisku.
Sunia przez ostatnie miesiące poznała co to wolność, miłość, zabawa, głaskanie, przytulanie, kanapa.

Sisi łaknie kontaktu z człowiekiem, chce by poświęcono jej więcej uwagi.
Szukamy dla tej wspaniałej 3-4 latki ODPOWIEDZIALNEGO domu stałego.
Sunia toleruje inne psy i sunie :) uwielbia zabawy na świeżym powietrzu jednak po powrocie wskakuje na kanapę i staje się typową domatorką.
Sisi jest malutka, sięgo do połowy łydki i waży około 8kg.
Jest GOTOWA do ADOPCJI.
Sisi jest zdrowa, zaszczepiona i ma Chip.

Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ!
Zwiększ szansę na dom...

Kontakt

Tel. 516 555 815 - Gośka

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//