identyfikator dla psa

Onyks 2330

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-23 19:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Onyks - to mały psiak, którego zastaliśmy leżącego pod opuszczonym domem. Był cały obolały, kulał na łapę, pogryziony przez psy. Doszedł już do siebie, chętnie biega po ogrodzie.
Na smyczy dobrze sobie radzi, jest łagodny, zachowuje rewelacyjnie czystość w boksie.
Został już zaszczepiony, wykastrowany, odrobaczony i odpchlony. To kolejny psiak, o którego nikt nie pyta :( Szkoda. Mamy nadzieję, że Wasze udostępnienia pomogą znaleźć mu nowy dom.

Możliwy transport KATOWICE, KRAKÓW, WARSZAWA, TARNÓW, STALOWA WOLA, PRZEMYŚL, KIELCE, RZESZÓW, ZAKOPANE, GORLICE, itd.
Psiak przebywa w Jaśle.

Kontakt

_888 303 929

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//