identyfikator dla psa

Monte 2339

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-24 12:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Monte- młody, mały psiak z krótkim ogonkiem czeka na dom Porzucony czy zagubiony? Nie wiemy, ale trafił za kraty za bezmyślność człowieka. Monte nie zachwyca urodą, przeciętny kundelek, który jak większość z nieukrywaną radością pędzi na powitanie człowieka. Tak bardzo chciałby mieć swój dom, choć nikt o niego nie pyta, no bo jest taki... zwykły :( Smutne jest to bardzo. dla nas każdy pies jest wyjątkowy. Monte waży ok. 10kg. Wzrostem sięga do połowy łydki. W boksie zachowuje czystość przy regularnym wypuszczaniu na ogród. Z suczkami dogaduje się bez problemów. Może zamieszkać z kotami. Monte do tej pory nie mieszkał w domu, ale na pewno ucieszyłby się, gdyby ktoś mu na to pozwolił. Jest odrobaczony, zaszczepiony i odpchlony oraz zaczipowany. Przebywa w Jaśle. Pomoc w transporcie do KRAKÓW, KATOWICE, TARNÓW, WARSZAWA, KIELCE, RZESZÓW, DĘBICA, LUBLIN, KROSNO, GORLICE, STALOWA WOLA, MIELEC...

Kontakt

_888303929

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//