identyfikator dla psa

Loki w typie ttb czeka na dom .Adoptuj ! 2344

Pies

7 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-25 13:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Loki w wieku ok 5 lat pies trochę w typie TTB,ale zdecydowanie o charakterze i duszy amstaffa.doskonale zachowuje czystość,ogarnia już powoli temat smyczy i chodzenia na niej.do obcych początkowo lekko nieufny(szczególnie mężczyźni) jednak po paru chwilach się przekonuje i wszystko jest ok.
Jest zaszczepiony i odrobaczony,przed adopcją zostanie zachipowany i wykastrowany,może zamieszkać z suką lub uległym samcem,stosunek do kotów nieznany


Prosimy o przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

tel: 604 275 553 agacia32@onet.eu

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//