identyfikator dla psa

Mery - 9 letnia astka, której się świat zawalił 2345

Suka

11 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-25 14:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Imię: Mery
Wiek: 9 lat
Sterylizacja/ Kastracja: TAK
Stosunek do Psów: toleruje wybiórczo tylko na spacerach. Stosunek do Kotów: Negatywny
Stosunek do dzieci: Zna małe dzieci jednak Zostanie wydana tylko do domu ze starszymi dziećmi .

Mery jest starszą Sunią która jeszcze lubi sobie pobrykać. Od małego mieszkała w jednym domu.
Sunia będzie wspaniałym towarzyszem spacerów. Mery jest tak naprawdę idealnym psem dla osoby która zaczyna swoją przygodę z TTB ponieważ taka osoba odda jej kawałek siebie a Mery sie tym odwdzięczy, to jest pewne. Dziewczyna z odpowiednią osobą łapie szybko kontakt a spacer czy przebywanie z nią w domu to czysta przyjemności.


Prosimy o przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

tel: 604 275 553 agacia32@onet.eu

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//