identyfikator dla psa

Pitbull rednose Nico szuka odpowiedzialnego domu. Adopcja ! 2346

Pies

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-25 14:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Potężny pies w typie pitbull rednose w wieku 3 lat. Proludzki, mieszkał z dziećmi zanim trafił na łańcuch. Nie toleruje innych psów,do suk tylko spolegliwych,stosunek do kotów nieznany. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony. Niko jest bardzo silnym psem i ciąnie póki co na smyczy - trzeba mieć sporo siły, zeby go utrzymać. Dlatego preferowany będzie dla niego dom z ogrodem. Przed adopcja zostanie wykastrowany. Tel. w sprawie adopcji , 604 275 553

Kontakt

604 275 553

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//