identyfikator dla psa

Pippin - ok.roczny psiak w typie ttb 2347

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-25 14:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pippin około roczny pies w typie TTB szuka domu.
Może zamieszkać zarówno z suką jak i z drugim psem.pięknie utrzymuje czystość,jest zaszczepiony,zaczipowany i odrobaczony,umie chodzić na smyczy,zna komendę siad i na miejsce. Pippin to bardzo radosne psie dziecko,które bardzo szuka kontaktu z człowiekiem,to pies który bardzo szybko się uczy.Prosimy o przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

tel: 604 275 553 agacia32@onet.eu

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//