identyfikator dla psa

Pako 2356

Pies

8 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-25 21:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pako trafił do fundacji z ulicy. Przeganiany i przerażony. Był kłębkiem nerwów, bez własnego kąta i odrobiny spokoju... w oczach Pako widać było strach i niepokój podczas kontaktu z człowiekiem...

Dziś to zupełnie inna istota - pełen radości, pozytywnie nastawiony do życia i żądny nowych przygód :) Poznał już, czym jest radość długich wędrówek i nie straszne są mu one nawet z obcymi ludźmi. Był na wielu fundacyjnych imprezach, spacerował w centrum miasta i przebył mnóstwo podroży samochodem. Potrafi chodzić na smyczy i bez najmniejszych obaw znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Świetnie dogaduje się z innymi psami - nie ma w nim odrobiny agresji. Wie na czym polega życie w pomieszczeniach, zachowuje czystość, nie niszczy. Pako jest psiakiem spokojnym, bardzo delikatnie doprasza się o pieszczoty.
I mimo tych wszystkich zalet świat niestety zapomniał o Pako...
Zdajemy sobie sprawę, że z urody to zwykły, w dodatku czarny kundelek, jednak wierzymy, że ktoś spojrzy na niego sercem i da mu dom już na zawsze!

Imię: Pako
Data urodzenia: ok. 2013
Waga: ok. 18kg
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Czip: tak
Kontakt: 531 788 371 lub 600 259 190

Kontakt

600 259 190 lub 531 788 371

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//