identyfikator dla psa

Dino 2357

Pies

8 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-25 22:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Super spokojny 5 letni siesciuch szuka rodziny do pokochania!
Nazwany przez opiekunke Dino jest psem bardzo spokojnym i takiej rodziny mu szukamy - bez malych dzieci. Jest troche wyploszony boi sie gwaltownych ruchow oraz glosnych krzykow. Nie wiemy co przeszedl ale napewno wiele.
Jest oaza spokoju. Kocha ludzi jest pieszczochem, zgadza sie z innymi zwierzetami. Jest wykastrowany zaszczepiony i odrobaczony! Ladnie chodzi na smyczy .Wielkoscia jest ciut ponad kolano .Moze zamieszkac w bloku jak i w domu z ogrodem.
Utrzymuje czystosc .Obecnie znajduje sie w Wieliczce ale jesli propozycja adopcji bedzie przemyslana to pomozemy z transportem !Nie wydajemy psow na lancuch do kojca ani budy tylko warunki domowe!

Kontakt

Kontakt Agnieszka 665284593

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//