identyfikator dla psa

Mniam 2360

Pies

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-26 19:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mniam-mniam to pies okropnie skrzywdzony przez ludzi... Został do nas zgłoszony przez Panią, która od pewnego czasu dokarmiała przerażonego psiaka w polach. Gdy niosła mu jedzenie wołała "Mniam mniam", a niedługo później nieśmiało pojawił się on... W końcu udało się zdobyć jego zaufanie i zabrać psiaka do fundacji. Nie wiemy jaką dokładnie Mniam ma za sobą przeszłość... Jedno jest pewne, albo nie znał ludzi, albo znał ich z najgorszej strony... Na początku na widok nowych osób kulił się i kładł na ziemi przerażony. Nie potrafił się bronić, nie pokazywał zębów, nie gryzł.. Po prostu czekał na to co się stanie... W hoteliku nabrał pewności siebie i na nowo zaufał ludziom. Dzięki wielu grupowym spacerom, imprezom, gdzie spotykał wielu obcych ludzi, Mniam niesamowicie się otworzył, ludzka obecność nie paraliżuje go już strachem. Bardzo szybko zaczyna stawać na tylnych łapkach i zaczepiać do zabawy i pieszczot. Przez spacerowiczów okrzyknięty "Tajfunem" bo gdy się rozkręci, rozbawi, to staje się niesamowicie żywiołowym, pełnym energii, uśmiechniętym psiakiem. Zabiegi pielęgnacyjne znosi cierpliwie. W pomieszczeniach nauczył się zachowywać czystość. Z innymi psiakami dogaduje się świetnie i dom z innym zwierzakiem byłby dla niego bardzo wskazany - w towarzystwie otwartych i radosnych psiaków staje się bardziej pewny siebie i skory do zabaw. Może się bać przejeżdżających blisko samochodów, gdyż nie jest do nich przyzwyczajony, gwałtowne ruchy czy hałasy mogą go spłoszyć. Jednak jest to jeden z tych psów, które jeśli pokochają to całym sobą. Stanie się cudownym i wiernym towarzyszem, który już zawsze będzie przy Twoim boku. Będzie towarzyszył Ci podczas dobrych dni i podczas tych fatalnych. Musisz tylko dać mu szanse. Popatrz na niego i zaraź się jego uśmiechem. Bo nie kocha się za coś, a pomimo czegoś... Jeśli jesteś gotowy pokochać naprawdę, zadzwoń :) Imię: Mniam-mniam Data urodzenia: ok. 2015 Waga: ok. 16kg Odrobaczenie: tak Szczepienie: tak Kastracja: tak Czip: tak

Kontakt

531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//