identyfikator dla psa

Tola i Ozi 2361

Pies

12 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-26 19:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tola i Ozi raz zostały już uratowane - trafiły do domu pełnego miłości, gdzie miały być na zawsze i nic nie miało tego zmienić... Niestety życie pisze różne scenariusze i kilka miesięcy temu ta wspaniała dwójka trafiła do hotelu dla psów, gdzie czeka na dom - a telefon milczy... Rudasek Ozi z wyglądu nieco przypomina akitę - z zachowania niekoniecznie :) Uwielbia długie spacery i wszelkie zabawy typu „rzuć a ja przyniosę”. Jest łakomczuchem i wielkim miłośnikiem pieszczot. Potrzebuje dużo ciepła i miłości, którą potrafi bezgranicznie odwzajemnić. Nie najlepiej dogaduje się z małymi dziećmi, ale już z nieco starszymi znajduje wspólny język bez najmniejszego problemu. Najlepiej czuje się w towarzystwie człowieka i swojej nierozłącznej przyjaciółki Toli.Jest posłuszny i grzeczny - potrafi siadać, kłaść się i zostawać - uwielbia pracę z człowiekiem! Czarna Tolka bez wątpienia jest suczką „sznauceropodobną”. „Gadający pies”, wulkan energii, zawsze skora do zabaw i figli. Uwielbia wylegiwać się przed kominkiem i tak jak Ozi …na kanapie. To ich ulubione miejsce. Jest zawsze uśmiechnięta a jej ogon bez przerwy pokazuje radość. Dogaduje się ze wszystkimi ludźmi jakich pozna, bez względu na wiek…kocha wszystkich. Dobrze dogaduje się też z innymi psami. Podobnie jak Ozi zna podstawowe komendy i dobrze pracuje z człowiekiem. Nikt kto poznał tę radosną parę, nie może uwierzyć w to, że mają na karku 10 lat. Ani wygląd, ani zachowanie, ani pod względem zdrowotnym, nic na to nie wskazuje. Niesamowite psiaki! Nie ma co rozpisywać się nad zaletami tej dwójki, można jednak powiedzieć na pewno, że to wspaniały duet. Oba psiaki są domowe, nauczone czystości i dobrze znoszą jazdę samochodem.Zasługują na cudowny dom, RAZEM - straciły wszytko i dziś mają tylko siebie... Imię: Ozi i Tola Data urodzenia: Ozi - 2008, Tola - 2009 Waga: Ozi - 30 kg, Tola - 30 kg Odrobaczenie: tak Szczepienie: tak Kastracja: tak Czip: tak Kontakt: 531 788 371 , 600 259 190

Kontakt

531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//