identyfikator dla psa

Grześ 2370

Pies

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-05 21:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Grześ (5l.) to cudowny, prześliczny psiaczek, który spokojnie mógłby się reklamować jak miniaturowy owczarek niemiecki albo owczarek kelpie - bo mądrości i wierności pozazdrościłby niejeden przedstawiciel tych ras. Oczywiście miniaturowy, bo Grzesio to tak naprawdę kompaktowy psiaczek (15kg), który zmieści się dosłownie wszędzie. Tylko na razie nikt nie próbuje go zmieścić do swojego serca. Dlaczego? Przecież Grześ to bardzo kulturalny chłopak, totalnie nienachalny i nienarzucający się. Cichy, łagodny i spokojny. W domu niemal nie istnieje: ułoży się na wygodnej podusi i cichutko sobie tam przebywa. Gości nie uraczy nadmierną radością, wręcz nachalnością, po prostu grzecznie się odsunie i będzie ich obserwował. A dla swojego człowieka - tego, który miłością, cierpliwością i spokojem otworzy to troszkę zamknięte psie serduszko (bo Grzesio w początkowych relacjach jest bardzo nieśmiały i potrzebuje czasu), będzie najwierniejszym psim kompanem i przyjacielem na wiele, wiele lat. Grzesio najlepiej odnalazłby się w domu spokojnym, z ogrodem i ludźmi, którzy mają trochę dla niego czasu. Ludzi, którzy smaczkami, zachętami i miłością nauczą go chodzenia na smyczy (ma z tym problemy) oraz opanują jego wszelkie lęki i strachy. Szuka domu, który ukoi jego skołatane serduszko; pokaże, że świat wcale nie jest taki zły. Grzesio to bardzo grzeczny i wychowany chłopak. W domu zachowuje czystość i szybko pojmuje zasady panujące w domu. Do ludzi totalnie łagodny i ugodowy. Po prostu miał pecha, że do tej pory nikt go nie nauczył za bardzo, że ludzie nie są źli i obcych się boi. I miał pecha, że urodził się czarny - a ludzie czarnych psów nie chcą. Jednak może ktoś czeka właśnie na takiego Grzesia: poczciwego, cudownego i MĄDREGO. Grzesio jest zdrowy, wykastrowany, zachipowany, z aktualną książeczką zdrowia. Kontakt w sprawie adopcji: 695291610 Jestem taki zwyczajny Grześ. Pospolity, banalny, tuzinkowy pies, i tak zwyczajnie nie mam Domu. Czy ktoś z Was jednak wie, jak to jest? Jak to jest, gdy łapy bezdomne, i grzbiet, i ogon, i nos, i brzuch, i uszy? Jak to jest być tak bardzo zwyczajnym, że nikogo nie można tym wzruszyć? Ponoć mrok najgłębszy zwykle jest pod latarnią, może psa zwykłego widzi tylko niezwykły Człowiek? Wierzę w to najzwyczajniej gorąco, że nim jesteś i na me wołanie odpowiesz. I wiesz co? Nie musisz po mnie przychodzić, ja przybiegnę do Ciebie, bo mogę, bo chcę, bo tęsknię za Tobą zwyczajnie, ja przybiegnę, tylko pokaż mi drogę. Przecież jesteś gdzieś tam wśród 38 milionów, mignął mi kiedyś cień Twój na drogach rozstajnych, czy zdążę trafić w tym zwyczajnym życiu do Ciebie? Czy pomożesz mi? - Twój Grześ zwyczajnie zwyczajny.

Kontakt

695291610

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//