identyfikator dla psa

Kodi 2371

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-05 21:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Śliczny, niewielki, młody psiak szuka domu. Psiak został zabrany ze schroniska i dał się w hotelu poznać jako grzeczny, miły psiak, który akceptuje inne psy. Ładnie chodzi na smyczy. Do obcych przekonuje się w ciągu paru minut. Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany.
Kodi nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca bez możliwości jego opuszczania. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed - i po- adopcyjna. Psiak przebywa w mazowieckim, ale w przypadku znalezienia dobrego domu zostanie zorganizowany transport.

Kontakt

695291610

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//