identyfikator dla psa

Chałka 2383

Suka

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-29 20:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

CHAŁKA– cudna dziewczynka. Ma 2 lata i wiele uroku ;-). Niewielka, nisko zwieszona, łagodna i zjawiskowo śliczna. Wobec ludzi nieśmiała, potrzebuje czasu by otworzyć się na człowieka. Obcych unika. Kiedy poczuje się bezpieczna, zamienia się w uroczego pieszczocha, którego cieszy każda chwila spędzona z opiekunem. Choć bojaźliwa, jest też ciekawa świata. W domu zachowuje się bez zarzutu. Potrafi zachować czystość i grzecznie zostaje sama. Świetnie dogaduje się zarówno z psami, jak i z kotami. Najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem, położonym w spokojnej okolicy, bez małych dzieci (ich naturalna żywiołowość mocno peszy sunię). W takich warunkach pokaże wszystkie swoje zalety :). Potrzebny jest jej cierpliwy opiekun, który byłby gotów na pracę z psiakiem i pomógłby Chałce w zbudowaniu pewności siebie. Ten, kto pokocha Chałkę zyska oddaną Przyjaciółkę :)
Chałka mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy,

Kontakt

zwierzecapolana@gmail.com tel:724425008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//