Kaja 2401

Suka

6 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-05-02 19:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kaja to ok. 5-letnia (już :() niewielka sunia która strasznie chciałaby pokochać swojego człowieka. Trafiła pod opiekę jako 2 mies. bezdomne szczenię, które do tej pory nie poznało co to swój własny człowiek i własny dom. Poszukiwany dom, który da jej chwilę na zaaklimatyzowanie się, poznanie ludzi z lepszej strony, najlepiej z pewnym siebie psem. Kaja jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana. Kaja najlepiej odnalazłaby się w domu z drugim psem. Tel. 604275553 Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat. NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

604275553

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//