identyfikator dla psa

Misiu 2403

Pies

15 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-05-02 21:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiu - dawno temu po latach na ulicy trafił pod naszą opiekę - w 2014 roku i został wtedy oceniony na 10 lat :( . Od tego czasu czeka...ale czy się doczeka? Wszak nikt nie chce adoptować seniorów :( Każdy chce młodego, zdrowego, bezproblemowego psa, żeby go "wychować" po swojemu. A Misiu - Misiu - ma swoje lata, jemu potrzebny spokój, trochę trawki i słoneczka - bo to bardzo lubi. Misiu jest średnim psem, w kolano. Tel. 604275553 Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat. NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

604275553

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//