identyfikator dla psa

Pigi 2408

Suka

10 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-03 19:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pigi to maleńka sunia w typie pinczerka. Zupełnie bezproblemowa, otwarta na ludzi i inne psy, łagodna i przyjacielska - idealny kompan osoby starszej :). Pigi pięknie chodzi na smyczy, uwielbia spacery, chętnie przesiaduje na kolanach. Mała i kompaktowa zmieści się w każdym, nawet najmniejszym mieszkanku. Może zamieszkać z psami i kotami choć najchętniej stałaby się rozpieszczaną jedynaczką. Waży ok. 8kg, ma 7-9 lat. Zachowuje czystość, jest spokojna i ułożona. Do pokochania od zaraz.

Kontakt

Telefon: 661 100 252

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//