identyfikator dla psa

Toffik 2419

Pies

6 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-05-04 22:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nazywam się Toffik. Mimo młodego wieku (mam dopiero 4 lata) jestem psem bardzo doświadczonym przez życie. 2 lata temu w ferworze zabawy wpadłem pod samochód. Cudem uniknąłem śmierci. Od tego wydarzenia moje życie drastycznie sie zmieniło. Nie dość, że mam pogruchotany kręgosłup i nigdy nie będę samodzielnie chodził na czterech łapkach to jeszcze straciłem dach nad głową. W wyniku wypadku o którym pisałem wyżej doszłodo nieodwracalnych uszkodzeń mojego rdzenia kręgowego. Uraz ten spowodował, że tylne łapki odmówiły mi posłuszeństwa. Nie mogę też kontrolować swoich potrzeb fizjologicznych. Jestem urodzonym optymistą zwielkim apetytem na życie. Dzięki Darczyńcom Fundacja zakupiła dla mnie wypasiony wózek. Na spacerach śmigam tak, że ciężko mnie dogonić. Przemieszczanie nie stanowi już dla mnie żadnego problemu. Ogólnie jestem bardzo towarzyski. Kocham obcować z ludźmi, lubię dzieci. Bez problemu dogaduję się z innymi czworonogami niezależnie od ich płci. Toleruję nawet koty choć początkowo je trochę ganiam – w zamiarach przyjacielskich oczywiście. Jestem taki fajny a nikt jeszcze nie zaproponował mi domu stałego albo chociaż tymczasu. Czy to, że jestem niepełnosprawny odbiera mi szansę na kochający dom i swoich ludzi? Jestem gotowy do adopcji: mam chip i potrzebne szczepienia. Obecnie przebywam w hoteliku koło Raciborza, gdzie można mnie poznać. O kontakt telefoniczny ( w sprawie adopcji ) proszę od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17. Pozostałe dni i godziny - kontakt mailowy.

Kontakt

Fundacja Zwierzęca Polana tel. 724425008 zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//