identyfikator dla psa

Oma 2420

Suka

12 lat

mieszaniec

Konin

Dodano: 2018-05-05 08:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oma zamieszkała w schronisku 01.08.2016 roku. Urodzona ok. 2008r. Jest przyjazna, łagodna i towarzyska.

Niestety średnio dogaduje się z innymi psami, lubi kiedy pies jest jej podporządkowany, trudno znaleźć jej dopowiedniego kompana. Po za tym energiczna, kochana i ciekawska.

Uwielbia zabawę piłkami i wszelki kontakt z człowiekiem. Szukamy dla niej nowego domku.

Kontakt

Kontakt: tel. 63 243 80 38

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//