identyfikator dla psa

Alfina 2421

Suka

9 lat

mieszaniec

Konin

Dodano: 2018-05-05 08:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Alfina – zamieszkała w schronisku 16 kwietnia 2015 roku została zabrana z przytuliska w Golinie, z nieciekawych warunków z podejrzeniem ciąży.

Jest suczką zdystansowaną i nieufną, potrzebuje jeszcze sporo czasu by w pełni zaufać człowiekowi. Z początku nie pozwalała w ogóle się dotykać. Obecnie da się zapiąć na smycz, wychodzi na spacery, podejdzie do człowieka, jednak nie jest pieskiem pieszczochem.

Alfina jest bardzo czujna, terytorialna i zadziorna. Nie toleruje innych suczek, jeśli dogada się z psem to tylko i wyłącznie z samcem. Jest sporo przeciwności, jednak wierzę, że zazna ciepła i milości, będziemy szukać jej nowego domu. Urodzona ok. 04.04.2011r.

Kontakt

Kontakt: ☎ tel. 63 243 80 38

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//