identyfikator dla psa

Misiek 2423

Pies

5 lat

mieszaniec

Konin

Dodano: 2018-05-05 08:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiek stał się naszym rezydentem – 01 marca 2018 roku, po tym jak wielokrotnie uciekał od swoich właścicieli, jest pieskiem w typie malamuta, dużym, silnym, ale przyjaznym i uroczym psem, który potrzebuje odpowiedzialnych właścicieli, dużo uwagi, troski oraz wielu wyrzeczeń i poświęcenia. Jest pieskiem – wędrownikiem, ma skłonności do ucieczek, ale jeśli ktoś poświęci mu dużo swojego czasu, uwagi, ruchu i miłości na pewno nie będzie miał powodu by uciekać, może trafi mu się jakaś osoba samotna albo pracująca w domu, która będzie mogła skupić się na jego problemie ?? Prosimy wszystkich o pomoc w znalezieniu mu jego ostatniej przystani, jego DOMU, jego człowieka… on zasługuje na to.
Psiak ma w granicach 3 – lat, jest wykastrowany.

Kontakt

63 243 80 38,

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//