identyfikator dla psa

Batman 2424

Pies

6 lat

mieszaniec

Konin

Dodano: 2018-05-05 09:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Batman w schronisku od 25 lutego 2018 roku, psiak w typie sznaucera olbrzyma , biegał niedaleko Castoramy w Starym Mieście. Psiak jest łagodny, spokojny, ładnie chodzi na smyczy, opanowany. Minęło tyle dni, nikt do nie odebrał, trudno powiedzieć co się stało…
Psiak jest wyjątkowy i raczej jest psem towarzyszem. Na inne psy reaguje różnie, póki co mieszka sam w boksie. Czeka go jeszcze zabieg kastracji i będzie mógł iść do nowego domku

Kontakt

tel. 63 243 80 38,

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//