identyfikator dla psa

Zara 2428

Suka

12 lat

mieszaniec

Konin

Dodano: 2018-05-05 09:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czyj to pychol ? To nasza ZARA, kochana, urocza suczka w typie cocker spaniel, jako pierwsza w tym roku zamieszkała w naszym schronisku w dniu 01.01.2018 r. Biegała bo ulicy Kleczewskiej w Koninie. Bardzo zaniedbana i zakołtuniona. Ma problemy z prawym oczkiem.

Suczka ma już swój wiek, określono ją na 9 – lat (ur.ok. 18.01.2009r.), została obcięta. Jest suczką dość energiczną, a zarazem spokojną. Wie co to legowisko i posłanko, jednak nie umie zachować czystości, może ktoś trzymał ją w jakimś pomieszczeniu ? Na spacerach lekko zdezorientowana, nie przychodzi na zawołanie. Potrzebuje spacerów i kontaktu z człowiekiem.

Wszystkich miłośników rasy prosimy o pomoc, chcemy by zaznała ciepła i znalazła swój wymarzony DOM, już do końca jej życia…

Kontakt

tel. 63 243 80 38

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//