identyfikator dla psa

Ella 2429

Suka

3 lata

mieszaniec

Konin

Dodano: 2018-05-05 09:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ella to terrierowata suczka, która zamieszkała w schronisku 19 listopada 2017 roku z Łężyna, z ul. Nowiny, niestety duże podejrzenie pada na to, że ktoś pozbył się jej świadomie.. Ella na początku była bardzo ostrożna w stosunku do ludzi, nie pozwalała się dotykać, unikała kontaktu. Do tej pory musi oswoić się z nowo poznanymi, zwłaszcza mężczyznami. Zrobiła jednak już duży krok, wychodzi już na spacerki, bawi się, jak tylko pozna kogoś jest mu oddana, towarzyska i bardzo przyjazna. Uwielbia zabawki, piłeczki, które nawet sama sobie podrzuca, ma lekką obsesję Dlatego trzeba wyznaczać granice zabawy. Do psów nie jest nastawiona źle, szuka kontaktu. Jest wspaniałą, uroczą i naprawdę piękną sunią. Można się zakochać!

Kontakt

tel. 63 243 80 38

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//