identyfikator dla psa

Aris 2461

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-05-09 23:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aris jest pięknym 4 letnim owczarkiem niemieckim.
To cudowny, piękny pies, o zrównoważonym charakterze.
Jest szczepiony, zostanie zaczipowany i wykastrowany przed adopcją.
Szukamy dla niego kochającego, odpowiedzialnego domu na resztę życia.
Zależy nam żeby psiak miał możliwości ruchu, uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, dlatego mile widziany byłby dom z ogrodem.
Stosunek Arisa do innych psów jest różny, miewa swoje sympatie i antypatie, ale najchętniej zostałby jedynakiem, choć z niedominującym psem z pewnością się dogada.
Aris nie zostanie wydany do budy, kojca ani na łańcuch.
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i poadopcyjne.

Kontakt

tel. 796 096 481

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//