identyfikator dla psa

Pchełka 2482

Suka

6 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-06-05 15:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Radosna,energiczna, mała sunia ok.6kg, odrobaczona, zaszczepiona, aktualnie przebywa w domu tymczasowym. Dogaduje się z innymi psiakami i dziećmi. W domu zachowuje czystość lubi mizianie i zabiegi pielęgnacyjne. Mimo przejść i trudnej przeszłości ( była bita, następnie bezdomność) jest bardzo przyjaznym psem i ufa człowiekowi.

Kontakt

Klaudia tel.793010477

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//