identyfikator dla psa

Bako 2505

Pies

4 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 19:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bako to młody, łagodny psiak, trochę w typie gończy polski. Dał się poznać jako bardzo rozrywkowy i towarzyski. Ceni sobie kontakt z człowiekiem, zawsze łasy na pieszczoty. Bako jest energiczny i żywiołowy, intensywnie wykorzystuje każdy spacer, na którym największą radość sprawia mu węszenie i poznawanie nowych terytoriów, wykazuje instynkt łowiecki. Ładnie chodzi na smyczy, ale w chwilach ekscytacji zdarza mu się ciągnąć, nie zaczepia innych psów. Dla Bako szukamy kochającej rodziny, lubiącej aktywnie spędzać czas, czerpiącej radość z pracy z psem. Bako ma ok. 2 lata, wysokością sięga poniżej kolana, posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz chip.
NIE zostanie wydany do kojca czy budy! Szukamy dla Bako tylko warunków domowych! Myśliwym dziękujemy!

Kontakt

Numer telefonu: 661 100 252

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//