identyfikator dla psa

Ambroś 2506

Pies

5 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 19:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ambroś to przesympatyczny psiak, lgnący do człowieka, którego cały czas wypatruje zza krat. Jest pogodny i przyjacielski, cieszy się z każdych odwiedzin i każdego spaceru, na którym domaga się pieszczot :). Ładnie chodzi na smyczy, słucha opiekuna. Dogaduje się z suczkami, ale nie przepada za innymi samcami. W Ambrosiu nie ma cienia agresji, jest niezwykle łagodny w stosunku do człowieka, dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Idealnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, lubiącej piesze wędrówki :) Ambroś ma ok. 3 lata, wysokością sięga okolic kolana, posiada chip i aktualną książeczkę zdrowia. Nie zostanie wydany do budy czy kojca!

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//