Alek 2507

Pies

3 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 19:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Alek – nasz kochany, przytulaśny i radosny psiak, który jest uroczy w swoim roztrzepaniu :). To żywiołowy, bardzo przyjacielski psiak, który każdą chwilę spędzoną z człowiekiem wykorzystuje w stu procentach. Jest uległy i łagodny, nie wykazuje cienia agresji. Ładnie chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy. To typ przyjaciela rodziny, idealnie odnajdzie się w aktywnym domu, również z dziećmi. Ma ok. 2 lata, wysokością sięga poniżej kolana, posiada chip i aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydany TYLKO w warunki domowe! NIE szukamy dla niego budy ani kojca!!

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//