identyfikator dla psa

Mela 2510

Suka

4 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mela to poczciwa, spokojna i kochana sunia, która na widok człowieka w te pędy leci, by się przytulić :). Z ufnością wpatrzona w człowieka i to właśnie ta ufność pomaga jej przezwyciężać bojaźliwość, która pojawia się w nowych sytuacjach. Bardzo łagodna i uległa – zabiegi pielęgnacyjne znosi bez problemu. Na smyczy czuje się jeszcze niepewnie, ale odrobina cierpliwości i kieszeń dobrych smakołyków działają cuda :). Melka może zamieszkać z dziećmi, ale bez innych zwierzaków.
Ma ok 2-3 lata, jest wysterylizowana, posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz chip.
Zostanie wydana TYLKO w warunki domowe!

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//