identyfikator dla psa

Oswald 2511

Pies

12 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oswald to zabawny, przesympatyczny psiak, który swoim urokiem osobistym rozkłada na łopatki :). Uwielbia towarzystwo człowieka, zawsze łasy na dobre głaski :). Mimo, że Oswald niejedną wiosnę ma już za sobą jest pełen życia i tą pozytywną energią zaraża innych. Przepada za spacerami, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest grzeczny, łagodny, zabiegi pielęgnacyjne to nie problem. Może zamieszkać z dziećmi, ale powinien być jedynakiem, jeśli chodzi o inne zwierzaki. Oswald to kochany psiak, bezproblemowy, mamy ogromną nadzieję, że znajdzie kochającą rodzinę na resztę życia. Ma ok. 10 lat, posiada chip i aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydany TYLKO w warunki domowe! Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//