identyfikator dla psa

Misia 2512

Suka

2 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misia to zaledwie kilkumiesięczna, radosna i pogodna sunia o przepięknej urodzie. Kocha ludzi co okazuje przy każdej nadarzającej się okazji, rozdając nachalnie całusy i wskakując na kolana. Jak to psi dzieciak - żywiołowa, ciekawska i dość nieokrzesana ;). W stosunku do człowieka jest bardzo łagodna i uległa, ale obszczekuje inne psy. Na smycz jest jeszcze trochę obrażona, ale szybko się uczy. Szukamy dla Misi aktywnej rodziny, chętnie ze starszymi dziećmi, chcącej pracować z psem, ponieważ Misia potrzebuje nauki niektórych manier i nieco ogłady ;). Ma ok. 8-9 miesięcy, wysokością sięga do połowy łydki, jest wysterylizowana, posiada chip i aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydana TYLKO w warunki domowe – NIE szukamy dla Misi budy czy kojca! Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//