identyfikator dla psa

Funia 2513

Suka

2 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Funia to maleńka, urocza i delikatna damulka, która zaskarbia sobie sympatię wolontariuszy już od pierwszego wejrzenia. Towarzyska, chętnie gramoli się na kolana i zachęca do pieszczot. Pięknie chodzi na smyczy, spacery przynoszą jej dużo radości. To łagodna sunia, zabiegi pielęgnacyjne znosi bez problemu. Funia w towarzystwie człowieka czuje się jak ryba w wodzie, idealnie odnajdzie się w rodzinie również z dziećmi.
Ma ok. 2 lata, waży ok. 5kg, została wysterylizowana, zaszczepiona, posiada chip i aktualną książeczkę zdrowia.
Zostanie wydana TYLKO w warunki domowe!!
Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//