identyfikator dla psa

Wako 2514

Pies

8 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wakuś to kolejny niewidzący pies w naszym schronisku...Nie wiemy dlaczego ludzie boją się opieki nad takimi psami? Przecież psy oprócz wzroku mają jeszcze genialny węch, którym to właśnie głównie się kierują.
Wako na terenie, który zna odnajduje się znakomicie. Kocha ludzi, bardzo cieszy się na każdy dotyk, każdy objaw zainteresowania. Gdy człowiek mu przewodnikiem, nawet na spacerze świetnie sobie radzi i czerpie radość z poznawania nowych zapachów :)
Wako jest spokojny i bardzo łagodny. Akceptuje inne psy. Ma ok 5 lat.
Bardzo prosimy o dom dla tego nieboraka <3
Wako posiada czip oraz aktualną książeczkę zdrowia. Nie zostanie wydany do kojca!

Kontakt w sprawie adopcji 661-100-252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//