identyfikator dla psa

Amon 2515

Pies

6 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Amon to średniej wielkości pies o łagodnym charakterze. Ceni sobie towarzystwo człowieka lecz nie jest nachalny w swoim zachowaniu. Zazwyczaj ufny i przyjacielski, pięknie spaceruje na smyczy.
Zachowuje czystość, akceptuje inne psy. Boi się nieco gwałtownych ruchów i nieoczekiwanych zachowań, dlatego szukamy dla niego zrównoważonych, spokojnych opiekunów. Preferowany dom BEZ DZIECI. Amon ma ok. 4 lat, posiada chip oraz aktualną książeczkę zdrowia.
Zostanie wydany jedynie w warunki domowe!
Kontakt w sprawie adopcji 661-100-252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 e-mail: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//