identyfikator dla psa

Nerwus 2516

Pies

8 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nerwus to maleńki, doświadczony przez los psiak, który chce zaufać człowiekowi, potrzebuje tylko szansy. W nowych sytuacjach jest nieśmiały, obcych trzyma na dystans, boi się szybkich ruchów, jednak, gdy pozna kogoś bliżej sam nieśmiało prosi o pieszczoty, nadstawia łepek do głaskania i merda ogonem :) Uwielbia wszelkiego rodzaju smakołyki, dzięki którym jego sympatię zyskuje się o wiele szybciej

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//