identyfikator dla psa

Ringo 2517

Pies

5 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ringo to ok. 3letni, przesympatyczny psiak, który nie miał łatwego życia. Na początku pobytu w schronisku był wycofany, nieufny. Obecnie ochoczo wita wszystkich odwiedzających, merdając ogonem i prosząc o pieszczoty, pokazuje swoją wspaniałą osobowość :). W nowych sytuacjach jest jeszcze nieco nieśmiały, ale przy tym bardzo łagodny i uległy. Zabiegi pielęgnacyjne znosi grzecznie. Ringo nie przepada za innymi psami, więc w nowym domu powinien być jedynakiem. Idealnie odnajdzie się wśród aktywnej rodziny, ze starszymi dziećmi, lubiącej pracę z psem.
Wysokością sięga przed kolano, waży ok. 17kg. Posiada czip i aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydany WYŁĄCZNIE w warunki domowe!
Kontakt: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//