identyfikator dla psa

Fiona 2518

Suka

3 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fiona do schroniska trafiła wychudzona, zaniedbana z raną na głowie. Obecnie nabiera ciałka i pięknieje w oczach. Fiona to urokliwa, przepiękna sunia, która zaskarbia sobie sympatię wolontariuszy już przy pierwszym spotkaniu. :) Jest niesamowicie przyjacielska, łagodna, uległa i oddana.
W towarzystwie człowieka uśmiech z jej pyska nigdy nie znika, uwielbia wszelkiego rodzaju pieszczoty. Ogromną radość sprawiają jej spacery, pięknie chodzi na smyczy. Fiona to pojętna sunia, o dużym potencjale szkoleniowym. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne znosi bez problemu, szczególnie przepada za czesaniem. Bywa czasami gadatliwa ;). W stosunku do innych psów jest łagodna, stosunek do kotów nieznany, ale można sprawdzić w razie konieczności. Fiona to typ przyjaciela całej rodziny, idealnie odnajdzie się w aktywnym domu.
Ma ok. 1-2 lat, została wysterylizowana, posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz chip.
Zostanie wydana tylko i wyłącznie w warunki domowe!!
Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 emal: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//