identyfikator dla psa

Fikus 2519

Pies

5 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piękny, dostojny pies o cudownym charakterze. Fikus nie wzbudza większego zainteresowania u odwiedzających schronisko, którzy sądzą, że to groźny i niedostępny pies. Gdy pozna się go trochę bliżej okazuje się, że to wspaniały, przyjacielski, łagodny i wesoły czworonóg, który podaje łapki, rozdaje buziaki i ciągle domaga się pieszczot :). Fikus uwielbia spacery, bardzo ładnie chodzi na smyczy, co jakiś czas sprawdzając czy nie zgubił człowieka :). Fikus to prawdziwy przyjaciel, który ufa opiekunowi, oddaje całe swoje serce. Czy znajdzie się kochający i ciepły dom dla tej wielkiej przytulanki?
Fikus jest psem masywnym i silnym. Ma ok 3 lat.
Nie toleruje innych psów. Szukamy dla niego domu bez małych dzieci.

Posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz chip.
Kontakt w sprawie adopcji 661-100-252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//