identyfikator dla psa

Ferdek 2520

Pies

13 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ferdek to starszy psiak, który do schroniska trafił w fatalnym stanie - zaniedbany, wyłysiały, wycieńczony. W schronisku doszedł do siebie i czeka na swojego nowego człowieka. Ferdek to spokojny, łagodny psiak. Nie jest nachalny, nieśmiało nadstawia łepek do głaskania. Chętnie wybierze się na spokojny spacer, poskubie trawę, pięknie chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy. Ferdek nie potrzebuje wiele - ciepłe posłanie, pełna miska i ogrom miłości. Czy znajdzie się dom, który otoczy Ferdka troską przez resztę jego życia i pokaże jak powinno wyglądać szczęśliwe życie u boku człowieka, życie, którego nigdy nie doświadczył? Ferdek jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydany tylko w warunki domowe! Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//