identyfikator dla psa

Beka 2521

Suka

3 lata

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 20:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Beka to niewielka, bardzo skrzywdzona sunia. Nie ufa ludziom, boi się ich. W schronisku przebywa od jakiegoś czasu i z dnia na dzień jej kontakt z opiekunami jest coraz lepszy. Przychodzi po pieszczoty, delikatnie zachęca do zabawy, ale nadal tkwi w niej ogromny lęk. Potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo uległa wobec innych psów, ich towarzystwo dodaje jej odwagi w wielu sytuacjach. Szukamy dla niej domu wyjątkowego, potrafiącego i chcącego pracować z psem lękliwym. Dom BEZ DZIECI, chętnie z innych przyjaznym, dobrze socjalizowanym psem. Beka została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Ma ok. 1,5 roku, 7kg. Zostanie wydana jedynie w warunki domowe po przeprowadzeniu wizyty. Kontakt w sprawie adopcji 661-100-252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//