identyfikator dla psa

Kora 2524

Suka

10 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 21:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kora to niesamowicie łagodna i przyjacielska sunia, która już wiele lat szuka swojego kochającego domu. Kora to ułożona i spokojna suczka, wierny kompan, który cichutko będzie trwał u boku człowieka. Uwielbia spacery, idealnie chodzi na smyczy. W stosunku do innych psów jest przyjacielska. Może zamieszkać z dziećmi. Wysokością sięga poniżej kolana. Została wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Kora ma ok. 8 lat, to pies do pokochania od zaraz! Błagamy o dom dla Kory, dajmy jej nadzieję, na lepsze, nieschroniskowe życie. Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//