identyfikator dla psa

Sara 2525

Suka

12 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 21:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ilu znamy takich ludzi, którzy przez uzależnienie odpychają od siebie wszystkich dookoła a jedynym kompanem jaki przy nich trwa jest wierny czworonóg? Takim psem jest Sara. Dostojna, cierpliwa, mądra. Wiele przeszła, niejedno widziała. Bardzo lubi spacery, pięknie chodzi na smyczy, nie zaczepia innych psów. Ceni sobie spokój i bliskość człowieka. Ma około 9 lat, nie pozwólmy Sarze spędzić reszty życia za kratami! Pomóżmy jej znaleźć ciepły i kochający dom, taki którego nigdy nie miała.. Sara jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz chip. Nie zostanie wydana do budy czy kojca! Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//