identyfikator dla psa

Norek 2528

Pies

5 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-16 21:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Norek to bardzo skrzywdzony przez człowieka maleńki piesek. Jest strachliwy, nieśmiały i nie ufa nowo poznanym osobom. Ciągle pracujemy nad tym by przestał bać się ludzkiego dotyku. Wobec opiekunów jest przyjacielski i otwarty, często prosi o pieszczoty. Norek boi się brania na ręce, nie nadaje się do domu z dziećmi, pięknie chodzi na smyczy. Szukamy świadomej i doświadczonej rodziny, która wie jak postępować z wycofanym psem. Gwarantujemy, że jeśli tylko taka się pojawi i da Norkowi szansę, on pokaże swoją wspaniałą osobowość :) Norek ma ok. 6kg, 3 lata, jest zdrowy, wykastrowany oraz zaczipowany. Może zamieszkać z innym nienachlanym, małym psiakiem. Zostanie wydany jedynie w warunki domowe! Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//