identyfikator dla psa

Twix 2548

Pies

3 lata

mieszaniec

Piaseczno

Dodano: 2018-05-21 10:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Razem z sześciorgiem rodzeństwa został wyrzucony przy ruchliwej szosie. Jedna dobra dusza zabrała szczeniaki z szosy, druga przez chwilę zaopiekowała się nimi i szukała ratunku.

Trafiły do naszej Fundacji.

Obecnie wszystkie mają domy oprócz Twixa. On też miał dom – tymczasowy. Nawet była iskierka nadziei, że będzie stałym, ale… zgasła. Tak jak jego rodzeństwo, Twix ma problem ze spacerami. Boi się spotykanych ludzi, samochodów, w domu jest super psem.

Dziś musiał opuścić dom tymczasowy i został przywieziony do hoteliku. Nie zapomnę tych oczu, oczu nieszczęśliwego dzieciaka, wyrażających strach i niepokój. Pierwsze chwile były dramatyczne.

Stado przyjęło Twixa przyjaźnie. Przywitało się, trafił do swojej klatki. Potem wyszedł na wybieg z innymi psami, znowu wrócił do swojego boksu.

Przyszłyśmy do niego, zabraliśmy na chwilę przed hotelik. Zrobiłyśmy zdjęcia. Już było trochę lepiej.

Będzie dobrze, za kilka dni, poczuje się tu jak u siebie i pokocha to miejsce, współtowarzyszy i nas. My zrobimy wszystko by był jeszcze szczęśliwy. Warunkiem szczęścia jest dobry, bezpieczny, tolerancyjny Dom. Pomóżcie nam w tym. t. 503069502

Kontakt

503069502

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//